CVH252009-1R5M
DigiKeys varenummer
CVH252009-1R5MTR-ND - Tape & Reel (TR)
CVH252009-1R5MCT-ND - Afskåret tape (CT)
CVH252009-1R5MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CVH252009-1R5M
Beskrivelse
FIXED IND 1.5UH 1.5A 70 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.5 µH Afskærmet Flerlag Induktor 1.5 A 70mOhm maks. 1008 (2520 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CVH252009-1R5M Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
70mOhm maks.
Mfr
Frekvens - Selvresonans
50MHz
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Induktansfrekvens - Test
1 MHz
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
Flerlag
Pakke/hus
1008 (2520 metrisk)
Materiale - Kerne
Leverandørs enhedspakning
1008 (2520 metrisk)
Induktans
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)