CV300K10BL1
DigiKeys varenummer
118-CV300K10BL1-ND
Producenter
Producentens varenummer
CV300K10BL1
Beskrivelse
VARISTOR 470V 2.5KA DISC 10MM
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
470 V 2.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
517 V
Producenter
Bourns Inc.
Strøm - Overstrøm
2.5 kA
Serie
Energi
82J
Emballage
Bulk
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
280 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
300 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
385 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
423 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
470 V