CV115K20BL1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
180 V 6.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 20mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CV115K20BL1
DigiKeys varenummer
118-CV115K20BL1-ND
Producenter
Producentens varenummer
CV115K20BL1
Beskrivelse
VARISTOR 180V 6.5KA DISC 20MM
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
198 V
Producenter
Bourns Inc.
Strøm - Overstrøm
6.5 kA
Serie
Energi
118J
Emballage
Bulk
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
2100 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
115 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
150 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
162 V
Pakke/hus
Skive 20mm
Varistor-spænding (Typ)
180 V