CRT0805-BW-1000EAS kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Susumu
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Susumu
På lager: 4.949
Datablad
Similar
Vishay Dale
100 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Strømregistrering Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRT0805-BW-1000EAS
DigiKeys varenummer
CRT0805-BW-1000EAS-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRT0805-BW-1000EAS
Beskrivelse
RES 100 OHM 0.1% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRT0805-BW-1000EAS Modeller
Funktioner
Strømregistrering
Mfr
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)