CRT0603ABY-49R9ELF
DigiKeys varenummer
118-CRT0603ABY-49R9ELFTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-CRT0603ABY-49R9ELFCT-ND - Afskåret tape (CT)
118-CRT0603ABY-49R9ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRT0603ABY-49R9ELF
Beskrivelse
RES THIN FILM 0603 49.9 0.1%
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
49.9 Ohms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)