CRT0402ADY-3322GLF | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | CRT0402ADY-3322GLF |
Beskrivelse | RES THIN FILM 0402 33.2K 0.5% |
Producentens standard leveringstid | 22 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 33.2 kOhms ±0,5% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm |
Datablad | Datablad |
Kategori | Funktioner Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 |
Mfr | Temperaturkoefficient ±25ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 0402 (1005 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,018" (0,45mm) |