CRS2010-FW-4R99ELF
DigiKeys varenummer
CRS2010-FW-4R99ELFTR-ND - Tape & Reel (TR)
CRS2010-FW-4R99ELFCT-ND - Afskåret tape (CT)
CRS2010-FW-4R99ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRS2010-FW-4R99ELF
Beskrivelse
RES 4.99 OHM 1% 1W 2010
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.99 Ohms ±1% 1W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Højspænding, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CRS2010-FW-4R99ELF Modeller
Funktioner
Højspænding, Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2010 (5025 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)