CRS0805-FX-3302ELF
DigiKeys varenummer
CRS0805-FX-3302ELF-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRS0805-FX-3302ELF
Beskrivelse
RES 33K OHM 1% 1/4W 0805
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
33 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Højspænding, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CRS0805-FX-3302ELF Modeller
Funktioner
Højspænding, Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)