CRM2512AFX-1000ELF
DigiKeys varenummer
CRM2512AFX-1000ELFTR-ND - Tape & Reel (TR)
CRM2512AFX-1000ELFCT-ND - Afskåret tape (CT)
CRM2512AFX-1000ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRM2512AFX-1000ELF
Beskrivelse
RES 100 OHM 1% 2W 2512
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 Ohms ±1% 2W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CRM2512AFX-1000ELF Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,122" B (6,30mm x 3,10mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)