CRM2512-JW-470ELF
DigiKeys varenummer
CRM2512-JW-470ELFTR-ND - Tape & Reel (TR)
CRM2512-JW-470ELFCT-ND - Afskåret tape (CT)
CRM2512-JW-470ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRM2512-JW-470ELF
Beskrivelse
RES SMD 47 OHM 5% 2W 2512
Detaljeret beskrivelse
47 Ohms ±5% 2W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Strømregistrering Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRM2512-JW-470ELF Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,122" B (6,30mm x 3,10mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)