CRM2512-JW-2R2ELF
DigiKeys varenummer
CRM2512-JW-2R2ELFTR-ND - Tape & Reel (TR)
CRM2512-JW-2R2ELFCT-ND - Afskåret tape (CT)
CRM2512-JW-2R2ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRM2512-JW-2R2ELF
Beskrivelse
RES SMD 2.2 OHM 5% 2W 2512
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 Ohms ±5% 2W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Strømregistrering Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRM2512-JW-2R2ELF Modeller
Funktioner
Strømregistrering
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,122" B (6,30mm x 3,10mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)