CRM2512-FX-33R0ELF
DigiKeys varenummer
CRM2512-FX-33R0ELFTR-ND - Tape & Reel (TR)
CRM2512-FX-33R0ELFCT-ND - Afskåret tape (CT)
CRM2512-FX-33R0ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRM2512-FX-33R0ELF
Beskrivelse
RES SMD 33 OHM 1% 2W 2512
Detaljeret beskrivelse
33 Ohms ±1% 2W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Strømregistrering Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRM2512-FX-33R0ELF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,122" B (6,30mm x 3,10mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)