CRM2010-JW-3R3ELF
DigiKeys varenummer
118-CRM2010-JW-3R3ELFTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-CRM2010-JW-3R3ELFCT-ND - Afskåret tape (CT)
118-CRM2010-JW-3R3ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRM2010-JW-3R3ELF
Beskrivelse
RES SMD 3.3 OHM 5% 1W 2010
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.3 Ohms ±5% 1W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Strømregistrering Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CRM2010-JW-3R3ELF Modeller
Funktioner
Strømregistrering
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2010 (5025 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)