CRM2010-FX-5902ELF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
TE Connectivity Passive Product
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
59 kOhms ±1% 1W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Strømregistrering Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRM2010-FX-5902ELF
DigiKeys varenummer
CRM2010-FX-5902ELF-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRM2010-FX-5902ELF
Beskrivelse
RES SMD 59K OHM 1% 1W 2010
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRM2010-FX-5902ELF Modeller
Funktioner
Strømregistrering
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2010 (5025 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)