CRM1206AFX-22R0ELF
DigiKeys varenummer
118-CRM1206AFX-22R0ELFTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRM1206AFX-22R0ELF
Beskrivelse
RESHIGHPOWERA 1206 22R 1% 500MW
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,063" B (3,10mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)