CRM1206-FX-12R1ELF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
TE Connectivity Passive Product
På lager: 0
Datablad
12.1 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Strømregistrering Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRM1206-FX-12R1ELF
DigiKeys varenummer
CRM1206-FX-12R1ELF-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRM1206-FX-12R1ELF
Beskrivelse
RES SMD 12.1 OHM 1% 1/2W 1206
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CRM1206-FX-12R1ELF Modeller
Funktioner
Strømregistrering
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,063" B (3,10mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)