CRL0805-JW-3R60ELF det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Dale
Vishay Dale
TE Connectivity Passive Product
3.6 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRL0805-JW-3R60ELF
DigiKeys varenummer
CRL0805-JW-3R60ELF-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRL0805-JW-3R60ELF
Beskrivelse
RES 3.6 OHM 5% 1/4W 0805
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRL0805-JW-3R60ELF Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Serie
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)