CR2512AJ/-3R0EAS
DigiKeys varenummer
CR2512AJ/-3R0EASTR-ND - Tape & Reel (TR)
CR2512AJ/-3R0EASCT-ND - Afskåret tape (CT)
CR2512AJ/-3R0EASDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CR2512AJ/-3R0EAS
Beskrivelse
RESA-AS 2512 3R 5% 1W TC400
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3 Ohms ±5% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CR2512AJ/-3R0EAS Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±400ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,126" B (6,30mm x 3,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)