CR2512-JW-181ELF
DigiKeys varenummer
118-CR2512-JW-181ELFTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-CR2512-JW-181ELFCT-ND - Afskåret tape (CT)
118-CR2512-JW-181ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CR2512-JW-181ELF
Beskrivelse
RES SMD 180 OHM 5% 1W 2512
Detaljeret beskrivelse
180 Ohms ±5% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CR2512-JW-181ELF Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
2512 (6332 metrisk)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,122" B (6,30mm x 3,10mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,75mm)