CR2512-FX-39R2ELF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Bourns Inc.
På lager: 2.727
Datablad
Opgradering
TE Connectivity Passive Product
På lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
Similar
Vishay Dale
Vishay Dale
Panasonic Industry
Panasonic Industry
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
39.2 Ohms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CR2512-FX-39R2ELF
DigiKeys varenummer
CR2512-FX-39R2ELF-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CR2512-FX-39R2ELF
Beskrivelse
RES SMD 39.2 OHM 1% 1W 2512
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CR2512-FX-39R2ELF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Serie
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,122" B (6,30mm x 3,10mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,75mm)