CR2010-FX-3002ELF
DigiKeys varenummer
CR2010-FX-3002ELF-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CR2010-FX-3002ELF
Beskrivelse
RES SMD 30K OHM 1% 1/2W 2010
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
30 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CR2010-FX-3002ELF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Serie
Pakke/hus
2010 (5025 metrisk)
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)