CR2010-F/-1R00ELF
DigiKeys varenummer
118-CR2010-F/-1R00ELFTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-CR2010-F/-1R00ELFCT-ND - Afskåret tape (CT)
118-CR2010-F/-1R00ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CR2010-F/-1R00ELF
Beskrivelse
RES SMD 1 OHM 1% 1/2W 2010
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Tykfilm
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2010 (5025 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)