CR1206-JW-823GLF er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Bourns Inc.
På lager: 13.653
Datablad
Similar
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
82 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CR1206-JW-823GLF
DigiKeys varenummer
CR1206-JW-823GLF-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CR1206-JW-823GLF
Beskrivelse
RES SMD 82K OHM 5% 1/4W 1206
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CR1206-JW-823GLF Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,75mm)