CR1206-FX-9762ELF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 4.552
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 20.165
Datablad
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
På lager: 195
Similar
YAGEO
Similar
Vishay Dale
Panasonic Industry
97.6 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CR1206-FX-9762ELF
DigiKeys varenummer
CR1206-FX-9762ELF-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CR1206-FX-9762ELF
Beskrivelse
RES SMD 97.6K OHM 1% 1/4W 1206
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CR1206-FX-9762ELF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,75mm)