CR1206-FX-7873ELF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 8.228
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 10.618
Datablad
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Similar
Vishay Dale
Similar
Panasonic Industry
787 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CR1206-FX-7873ELF
DigiKeys varenummer
CR1206-FX-7873ELF-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CR1206-FX-7873ELF
Beskrivelse
RES SMD 787K OHM 1% 1/4W 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CR1206-FX-7873ELF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,75mm)