CR1206-FX-3241ELF
DigiKeys varenummer
118-CR1206-FX-3241ELFTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-CR1206-FX-3241ELFCT-ND - Afskåret tape (CT)
118-CR1206-FX-3241ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CR1206-FX-3241ELF
Beskrivelse
RES SMD 3.24K OHM 1% 1/4W 1206
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.24 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Fugtresistent Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CR1206-FX-3241ELF Modeller
Funktioner
Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,75mm)