CR1206-FX-1001GLF er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Bourns Inc.
På lager: 1.579
Datablad
Similar
Bourns Inc.
På lager: 28.586
Datablad
Direkte
Vishay Dale
Direkte
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
YAGEO
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Opgradering
Opgradering
Riedon products by Bourns
1 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CR1206-FX-1001GLF
DigiKeys varenummer
CR1206-FX-1001GLF-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CR1206-FX-1001GLF
Beskrivelse
RES SMD 1K OHM 1% 1/4W 1206
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CR1206-FX-1001GLF Modeller
Funktioner
Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,75mm)