CR0805-JW-561GLF er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Bourns Inc.
På lager: 45.342
Vishay Dale
På lager: 0
Vishay Dale
560 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CR0805-JW-561GLF
DigiKeys varenummer
CR0805-JW-561GLF-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CR0805-JW-561GLF
Beskrivelse
RES SMD 560 OHM 5% 1/8W 0805
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CR0805-JW-561GLF Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)