CR0805-JW-222GLF er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Bourns Inc.
På lager: 165.495
Datablad
Similar
Vishay Dale
På lager: 141.348
Datablad
Similar
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
2.2 kOhms ±5% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CR0805-JW-222GLF
DigiKeys varenummer
CR0805-JW-222GLF-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CR0805-JW-222GLF
Beskrivelse
RES SMD 2.2K OHM 5% 1/8W 0805
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CR0805-JW-222GLF Modeller
Funktioner
Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)