CR0805-FX-47R0GLF er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Samsung Electro-Mechanics
På lager: 0
Datablad
Opgradering
YAGEO
På lager: 29.453
Datablad
Similar
Vishay Dale
Similar
Vishay Dale
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
47 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CR0805-FX-47R0GLF
DigiKeys varenummer
CR0805-FX-47R0GLFTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CR0805-FX-47R0GLF
Beskrivelse
RES SMD 47 OHM 1% 1/8W 0805
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CR0805-FX-47R0GLF Modeller
Funktioner
Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)