CR0805-FX-3012ELF
DigiKeys varenummer
CR0805-FX-3012ELFTR-ND - Tape & Reel (TR)
CR0805-FX-3012ELFCT-ND - Afskåret tape (CT)
CR0805-FX-3012ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CR0805-FX-3012ELF
Beskrivelse
RES SMD 30.1K OHM 1% 1/8W 0805
Detaljeret beskrivelse
30.1 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Fugtresistent Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CR0805-FX-3012ELF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)