CR0603AFX-5600ELF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
Stackpole Electronics Inc
KOA Speer Electronics, Inc.
560 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CR0603AFX-5600ELF
DigiKeys varenummer
118-CR0603AFX-5600ELFTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CR0603AFX-5600ELF
Beskrivelse
RESA 0603 560R 1% 100MW TC100
Detaljeret beskrivelse
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)