CR0603AFX-3921EAS kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
Panasonic Industry
KOA Speer Electronics, Inc.
KOA Speer Electronics, Inc.
Billede for CR0603AFX-3921EAS er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CR0603AFX-3921EAS
DigiKeys varenummer
118-CR0603AFX-3921EASTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CR0603AFX-3921EAS
Beskrivelse
RESA-AS 0603 3K92 1% 100MW TC100
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.92 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)