CR0603AFX-2743EAS kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
Panasonic Industry
KOA Speer Electronics, Inc.
KOA Speer Electronics, Inc.
Billede for CR0603AFX-2743EAS er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CR0603AFX-2743EAS
DigiKeys varenummer
118-CR0603AFX-2743EASTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CR0603AFX-2743EAS
Beskrivelse
RESA-AS 0603 274K 1% 100MW TC100
Detaljeret beskrivelse
274 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)