CR0603-JW-515ELF
DigiKeys varenummer
CR0603-JW-515ELFTR-ND - Tape & Reel (TR)
CR0603-JW-515ELFCT-ND - Afskåret tape (CT)
CR0603-JW-515ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CR0603-JW-515ELF
Beskrivelse
RES SMD 5.1M OHM 5% 1/10W 0603
Detaljeret beskrivelse
5.1 MOhms ±5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Fugtresistent Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CR0603-JW-515ELF Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)