CR0603-JW-222GLF er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Bourns Inc.
På lager: 168.626
Datablad
2.2 kOhms ±5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CR0603-JW-222GLF
DigiKeys varenummer
CR0603-JW-222GLFTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CR0603-JW-222GLF
Beskrivelse
RES SMD 2.2K OHM 5% 1/10W 0603
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CR0603-JW-222GLF Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)