CR0603-JW-112ELF
DigiKeys varenummer
CR0603-JW-112ELFTR-ND - Tape & Reel (TR)
CR0603-JW-112ELFCT-ND - Afskåret tape (CT)
CR0603-JW-112ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CR0603-JW-112ELF
Beskrivelse
RES SMD 1.1K OHM 5% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.1 kOhms ±5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Fugtresistent Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CR0603-JW-112ELF Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)