CR0603-FX-35R7ELF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
YAGEO
På lager: 8.797
Datablad
Direkte
Samsung Electro-Mechanics
På lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
Similar
Vishay Dale
Vishay Dale
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
På lager: 208
35.7 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CR0603-FX-35R7ELF
DigiKeys varenummer
CR0603-FX-35R7ELF-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CR0603-FX-35R7ELF
Beskrivelse
RES SMD 35.7 OHM 1% 1/10W 0603
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CR0603-FX-35R7ELF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)