CR0603-FX-1504ELF det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
YAGEO
På lager: 5.000
Datablad
Direkte
TE Connectivity Passive Product
På lager: 0
Datablad
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Similar
Similar
Vishay Dale
Vishay Dale
1.5 MOhms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CR0603-FX-1504ELF
DigiKeys varenummer
CR0603-FX-1504ELFTR-ND - Tape & Reel (TR)
CR0603-FX-1504ELFCT-ND - Afskåret tape (CT)
CR0603-FX-1504ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CR0603-FX-1504ELF
Beskrivelse
RES SMD 1.5M OHM 1% 1/10W 0603
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CR0603-FX-1504ELF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)