CR0402AFX-6491GLF | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | 118-CR0402AFX-6491GLFTR-ND - Tape & Reel (TR) |
Producenter | |
Producentens varenummer | CR0402AFX-6491GLF |
Beskrivelse | RESA 0402 6K49 1% 63MW TC100 |
Producentens standard leveringstid | 21 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 6.49 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm |
Datablad | Datablad |
Kategori | Funktioner Automotive AEC-Q200 |
Mfr | Temperaturkoefficient ±100ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) | Pakke/hus 0402 (1005 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,015" (0,37mm) |