CR0402-FX-1430GLF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Dale
På lager: 4.785
Datablad
Similar
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
YAGEO
På lager: 5
Stackpole Electronics Inc
143 Ohms ±1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CR0402-FX-1430GLF
DigiKeys varenummer
CR0402-FX-1430GLF-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CR0402-FX-1430GLF
Beskrivelse
RES SMD 143 OHM 1% 1/16W 0402
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CR0402-FX-1430GLF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Serie
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)