CR0402-FX-1212GLF er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
YAGEO
På lager: 81.749
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 12.685
Datablad
Vishay Dale
Vishay Dale
Samsung Electro-Mechanics
Stackpole Electronics Inc
12.1 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CR0402-FX-1212GLF
DigiKeys varenummer
CR0402-FX-1212GLFTR-ND - Tape & Reel (TR)
CR0402-FX-1212GLFCT-ND - Afskåret tape (CT)
CR0402-FX-1212GLFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CR0402-FX-1212GLF
Beskrivelse
RES SMD 12.1K OHM 1% 1/16W 0402
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CR0402-FX-1212GLF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)