CR0201-FW-8660GLF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Datablad
866 Ohms ±1% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CR0201-FW-8660GLF
DigiKeys varenummer
118-CR0201-FW-8660GLFTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CR0201-FW-8660GLF
Beskrivelse
RES 0201 866R 1% 50MW TC200
Detaljeret beskrivelse
Funktioner
Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,010" (0,26mm)