CR0201-FW-24R9GLF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Dale
På lager: 95.362
Stackpole Electronics Inc
På lager: 9.580
Panasonic Industry
På lager: 1
24.9 Ohms ±1% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CR0201-FW-24R9GLF
DigiKeys varenummer
CR0201-FW-24R9GLF-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CR0201-FW-24R9GLF
Beskrivelse
RES SMD 24.9 OHM 1% 1/20W 0201
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CR0201-FW-24R9GLF Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,010" (0,26mm)