CM160808-22NJL det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Bourns Inc.
På lager: 10.486
Datablad
Similar
Bourns Inc.
På lager: 641
Datablad
22 nH Uskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 300 mA 500mOhm maks. 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CM160808-22NJL
DigiKeys varenummer
CM160808-22NJL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CM160808-22NJL
Beskrivelse
FIXED IND 22NH 300MA 500 MOHM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CM160808-22NJL Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
500mOhm maks.
Mfr
Q @ frek.
10 @ 100MHz
Serie
Frekvens - Selvresonans
2GHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-40°C – 100°C
Varestatus
Forældet
Induktansfrekvens - Test
100 MHz
Type
Tromlekerne, trådviklet
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Induktans
Leverandørs enhedspakning
0603 (1608 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,037" (0,94mm)