CHV0805-FX-2004EST
DigiKeys varenummer
118-CHV0805-FX-2004ESTTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-CHV0805-FX-2004ESTCT-ND - Afskåret tape (CT)
118-CHV0805-FX-2004ESTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CHV0805-FX-2004EST
Beskrivelse
RESHV ST 0805 2M 1% 0.125W TCR10
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 MOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Højspænding Tykfilm
Funktioner
Højspænding
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)