CHV0603AFX-1004ELF | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | CHV0603AFX-1004ELF |
Beskrivelse | RESHV A 0603 1M 1% 0.1W TCR100 |
Producentens standard leveringstid | 23 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 1 MOhms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200, højspænding, fugtbestandig Tykfilm |
Datablad | Datablad |
Kategori | Funktioner Automotive AEC-Q200, højspænding, fugtbestandig |
Mfr | Temperaturkoefficient ±100ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 0603 (1608 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,022" (0,55mm) |