CHV0603-FX-3303EST
DigiKeys varenummer
118-CHV0603-FX-3303ESTTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-CHV0603-FX-3303ESTCT-ND - Afskåret tape (CT)
118-CHV0603-FX-3303ESTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CHV0603-FX-3303EST
Beskrivelse
RESHV ST 0603 330K 1% 0.1W TCR10
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
330 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Højspænding Tykfilm
Funktioner
Højspænding
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)