CHV0603-FX-1004ELF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
TE Connectivity Passive Product
På lager: 0
Datablad
1 MOhms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Højspænding Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CHV0603-FX-1004ELF
DigiKeys varenummer
118-CHV0603-FX-1004ELFTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CHV0603-FX-1004ELF
Beskrivelse
RESHIGHVOLTAGE 0603 910K 1% 100M
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Funktioner
Højspænding
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)