CGA0603MLC-24E
DigiKeys varenummer
CGA0603MLC-24ETR-ND - Tape & Reel (TR)
CGA0603MLC-24ECT-ND - Afskåret tape (CT)
CGA0603MLC-24EDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CGA0603MLC-24E
Beskrivelse
VARISTOR 0603
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Varistor 1 Kredsløb Overflademontering, MLCV 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CGA0603MLC-24E Modeller
Kategori
Kapacitans @ frekvens
0.5 pF @ 1 MHz
Producenter
Bourns Inc.
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klasse
Automotive
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kvalifikation
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering, MLCV
Maksimum DC-spænding
24 V